Abiturientaii

 

Ir vėl pavasaris, vėl sninga obelų žiedais…

Skambutis aidi… Tik jau paskutinį kartą.

Dar vakar, rodos, buvote maži vaikai,

O šiandien paukščiais kylat į padangę baltą…

Kiekvieną pavasarį, dvyliktokų širdyse nubunda ne tik džiaugsmas, bet ir nerimas, kurio priežastis – paskutinis skambutis. Gegužės 21 dieną šią gražią ir prasmingą šventę paminėjo 63 –oji Skaistgirio dvyliktokų laida.

Šventinį rytą, skambant mokykliniam varpeliui, dvyliktokai pirmokėlių buvo palydėti į vienuoliktokų surengtą šventę mokyklos kiemelyje. Renginio metu abiturientus sveikino ir sėkmės linkėjo gimnazijos direktorė Edita Aukselienė, klasės vadovė Daina Radvilienė. Siekt savo svajonių ir eiti pasirinktu keliu dvyliktokams linkėjo jų pirmosios mokytojos Lina Šliaupienė ir Jolanta Bijanskienė. Šiltus, prasmingus žodžius dvyliktokams skyrė mokytojos Angela Lapienė ir Laura Ramanauskienė. Ne vieno širdį suvirpino tėvelių nuoširdūs šilti sveikinimai ir linkėjimai. Sveikinimo žodžius ir spalvotus sveikinimo vokus nuoširdžiai dalino pirmokėliai. Dvyliktokai teikė gėles ir dėkojo mokytojams už suteiktas žinias ir padrąsinimą, draugams – už kartu praleistas akimirkas, tėveliams – už rūpestį ir globą. Dvyliktokai tradiciškai vienuoliktokams perskaitė ir paliko testamentą.

 

Ir kaip ten rašoma pasakose? Apie tūkstančius spalvotų balionų, paleistų į orą. Apie milijonus prie jų pririštų svajonių. Svajonės turi galią išsipildyti. Dvyliktokai savo svajones užrašė ant margaspalvių drugelių ir   paleido skristi, kad išsipildytų.

Po šventinio renginio, skambant mokykliniam varpeliui, dvyliktokai keliavo į paskutinę klasės vadovės Dainos pamoką. Laikas skuba ... baigėsi paskutinė pamoka. Dvyliktokų laukė gimnazijos direktorės užduotis - pasodinti šermukšnį gimnazijos šermukšnyne, kad šermukšnio uogos neštų sėkmę kiekvienam pradedančiam ir baigiančiam Skaistgirio gimnaziją.

Sako, kad pačios gražiausios dienos būna tada, kai visi esame kartu, kai metai turi tik 9 mėnesius, savaitė - 5 dienas, o valanda – 45 minutes... Tačiau greitai prasidės naujas gyvenimo etapas, kur metai turės 12 mėnesių, savaitė – 7 dienas… Visa, kas nauja, vilioja. Tad būkit paukščiais svajonių, neškit viltį pasauliui! Lai sparnai siekia saulę. Kilkit siekiais į dangų, į svajingą ir dar mažai pažįstamą pasaulį! Sėkmės Jums!

Vienuoliktokų auklėtoja Violeta Rudienė

Biudžetinė įstaiga Skaistgirio gimnazija. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas: 190565573

Adresas: Šermukšnių g. 2, LT-84385, Skaistgirys, Skaistgirio sen. Joniškio r., tel. (8 426) 60 904, el. p. skaistgirio.mokykla@gmail.com