Joniškio rajone šią vasarą neformaliojo vaikų švietimo (NVŠ) veikla įgyvendinama pagal 14 programų.

Birželio 9 d. Joniškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Nr. A-513 buvo patvirtintos neformaliojo vaikų švietimo (NVŠ) vasaros programos. Šią vasarą veiklą vykdo:

Laisvasis mokytojas Ruslanas Prokopenko, programa ,,Vasarok saugiai“ (6 – 19 metų moksleiviams), tel. 867186511, el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., Žagarė.

Programos anotacija:

„Vasarok saugiai“ programa - moksleivių prasmingas vasaros užimtumas skatinant daugiau laiko leisti gryname ore, supažindinant su įvairiomis fizinio aktyvumo formomis: sportas gamtoje, žaidimai, varžybos, žygiai dviračiais, baidarėmis ir pėsčiomis. Rengsim pusės dienos ir pilnos dienos stovyklas, kuriose laisvalaikį aktyviai leisime ne tik sportuodami, bet ir žaisdami įvairius edukacinius žaidimus, darysim turistinius žygius ir valysim gamtą nuo šiukšlių, taip vaikams skiepydami bendruomeniškumą, visuomeniškumą ir sąmoningumą. Moksleiviai bus mokomi kaip elgtis vandenyje maudynių metu, kaip ir kiek degintis saulėje, kaip elgtis gamtoje, kad neįsisiurbtų erkė ir kaip saugiai pašalinti įsisiurbus. Bus mokoma plaukti. Taip pat aptarsime vaikams rūpimus ir aktualius klausimus. Didelis dėmesys teorinių užsiėmimų metu bus skiriamas vaikų socializacijai.

Joniškio istorijos ir kultūros muziejus, programa ,,Kūrybos dirbtuvės: istorija, menas, paveldas“ (6 – 14 metų moksleiviams), tel. 8 625 36945, el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., Joniškis.

Programos anotacija:

Programa ,,Kūrybos dirbtuvės: istorija, menas, paveldas“ tai įgimtų ir įgytų žmogaus gebėjimų ugdymas komandoje, kūrybiškumo atskleidimo ir jo realizavimo galimybė per praktines aktyvias veiklas supažindinant su istoriniu, kultūriniu krašto paveldu. Programa orientuota į skirtingo amžiaus vaikus. Programos metu vaikai bus supažindinami su Joniškio krašto istorija ir paveldu, surinkta tautosaka, dailės, fotografavimo pradmenimis. Įgytas teorines žinias pritaikys praktikoje – fiksuos (pieš ir fotografuos) Joniškio krašto paveldo objektus, inscenizuos tautosakininko M. Slančiausko surinktas pasakas, klausysis lopšinių, gamins žaislus iš žolynų.

Skaityti daugiau...

"Šeima- tai pats geriausias dalykas pasaulyje. Ją turėti labai gera. Ji reiškia laimingą gyvenimą.Šeima suteikia meilę ir džiaugsmą. Neiškeisčiau jos už jokius turtus"- tai ketvirtokų užrašytos mintys apie savo šeimą. O jos kilo aplankius Skaistgirio kultūros namuose foto parodą  "Mūsų senelių ir tėvų vestuvės". Smagu buvo fotografijose atrasti artimus ir brangius žmones.

šeima

PRASIDĖJO REGISTRACIJA Į VASAROS POILSIO STOVYKLĄ

„SKAISTGERIETIS“

   Iki birželio 10 d. (ketvirtadienio) 15.00 val. tėveliai gali registruoti vaikus, besimokančius Skaistgirio gimnazijos 5-8 klasėse, į vaikų vasaros poilsio stovyklą „SKAISTGERIETIS“, kuri vyks birželio 23-27 d.

   Registracijos forma: https://www.joniskis.lt/vaiku-vasaros-stovyklos/378

   Daugiau informacijos apie stovyklą:

https://www.joniskis.lt/vaiku-vasaros-stovyklos/skaistgerietis/382

   Stovyklos numeris - 9, paskubėkite, nes yra tik 15 vietų!

 193632396 4574087402609527 7022599933176787877 n

Abiturientaii

 

Ir vėl pavasaris, vėl sninga obelų žiedais…

Skambutis aidi… Tik jau paskutinį kartą.

Dar vakar, rodos, buvote maži vaikai,

O šiandien paukščiais kylat į padangę baltą…

Kiekvieną pavasarį, dvyliktokų širdyse nubunda ne tik džiaugsmas, bet ir nerimas, kurio priežastis – paskutinis skambutis. Gegužės 21 dieną šią gražią ir prasmingą šventę paminėjo 63 –oji Skaistgirio dvyliktokų laida.

Šventinį rytą, skambant mokykliniam varpeliui, dvyliktokai pirmokėlių buvo palydėti į vienuoliktokų surengtą šventę mokyklos kiemelyje. Renginio metu abiturientus sveikino ir sėkmės linkėjo gimnazijos direktorė Edita Aukselienė, klasės vadovė Daina Radvilienė. Siekt savo svajonių ir eiti pasirinktu keliu dvyliktokams linkėjo jų pirmosios mokytojos Lina Šliaupienė ir Jolanta Bijanskienė. Šiltus, prasmingus žodžius dvyliktokams skyrė mokytojos Angela Lapienė ir Laura Ramanauskienė. Ne vieno širdį suvirpino tėvelių nuoširdūs šilti sveikinimai ir linkėjimai. Sveikinimo žodžius ir spalvotus sveikinimo vokus nuoširdžiai dalino pirmokėliai. Dvyliktokai teikė gėles ir dėkojo mokytojams už suteiktas žinias ir padrąsinimą, draugams – už kartu praleistas akimirkas, tėveliams – už rūpestį ir globą. Dvyliktokai tradiciškai vienuoliktokams perskaitė ir paliko testamentą.

Skaityti daugiau...

Pirmaaa

Aš tokio ąžuolo kaip gyvas nemačiau:
Jo šakos veržiasi, kaip paukščiai, vis aukščiau,

Ir saulė vakare į jį kaip jūron grimzta,
Ir spinduliai jame triukšmauja ir nerimsta,

Ir plaukia jis erdvėj, didingas ir platus,
Kaip senas burlaivis į tolimus kraštus.

(H. Radauskas)

Šiandien gimnazijoje atidaryta paroda „Prisiminimų alėja“, skirta Skaistgirio gimnazijos 111 metų sukakčiai paminėti. Kokia turininga ir nuostabi mokyklos istorija, koks ilgas ir įdomus jos kelias... Visa istorija nugulė ant dešimties stendų, išsidėsčiusių gimnazijos pirmojo aukšto koridoriuje. Visus juos vienija ąžuolas – stiprybės, vienybės, amžinumo simbolis. Ąžuolo šaknys įsiskverbia giliai į mūsų krašto žemę su ja sudarydamos neatskiriamą vienybę, vėjo blaškomas medis tik stiprėja, tvirtėja – taip pat, kaip ir mūsų mokyklos bendruomenė.

Mokytoja Laura

Biudžetinė įstaiga Skaistgirio gimnazija. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas: 190565573

Adresas: Šermukšnių g. 2, LT-84385, Skaistgirys, Skaistgirio sen. Joniškio r., tel. (8 426) 60 904, el. p. skaistgirio.mokykla@gmail.com