Apie mokyklą

   Istorija

   Vizija, misija

   Mokyklos aplinka

   Struktūra ir kontaktai

   Karjera

  Bendruomenė

   Administracija

   Mokytojai

   Mokiniai

 Savivalda

  Mokyklos Taryba

   Mokyklos mokinių taryba

   Tėvų komitetas

 Ugdymas

   Ikimokyklinis ugdymas

   Vertinimas

   Standartizuoti testai

   Ugdymas karjerai

   Paslaugos

 

 

  Strateginis planas

  Ugdymo planas

  Veiklos programa

  Mėnesio veiklos planai

 Dokumentai

   Finansinės ataskaitos

   Viešieji pirkimai

   Darbo užmokestis

   Biudžeto suvestinė

 Auditas

 Neformalus ugdymas

   Būreliai

   Fotogalerija

   Renginiai

   Projektai

 

 Sportas

   Projektinė - sportinė veikla

   Sporto muziejus

  

 

         

Skaistgirio gimnazija

          

 

Page Ranking Tool

 

    2% parama mokyklai

 

 

 

 Mūsų filosofija:

„ Per veiklą – į tobulėjimą, per tobulėjimą – į sėkmę“

 

 

Naujienos

Svetainė atnaujinta: 2014 - 12 - 15

        

Respublikinė „Sniego gniūžtė“ Skaistgirio gimnazijoje

Gruodžio 12 – 14 dienomis  į Skaistgirio gimnaziją  atriedėjo SNIEGO GNIŪŽTĖS stovykla! Visą savaitgalį puikiai leidome laiką! Stovyklos vadovų ir personalo pastangomis stovykla pavyko puikiai. Nuoširdumas, linksmybės, emocijos, tikri jausmai ir džiugios šypsenos.  Buvo tikrai šilta ir nuostabu. Žvakių vakaras, „Mažojo princo“ išmintis, gitaros skambesys, draugo šypsena... Sunku papasakoti, kas buvo stovykloje.  Gal todėl, ...kad,  kas tikra – nematoma  akimis.  Tai galima matyti, tik širdimi... (A.Sent Egziuperi)

________________________________________________________________

       Sekmadienį,  lapkričio 30 dieną, Skaistgirio gimnazijoje vyko Skaistgirio gimnazijos „gniūžtukų“  susitikimas su klaipėdiečiais.  Edvinas Danyla su grupe bendraminčių iš Klaipėdos miesto „Sniego gniūžtės“ skyriaus atvyko į gimnaziją ir pravedė mokymus, kaip organizuoti respublikines stovyklas. Tai buvo didelė  pagalba skaistgiriečiams. Mūsų gimnazijos „SG“ skyriaus nariai  mokėsi įvairių metodų,  žaidimų. Tikimės, kad gruodžio 12-14 dienomis mūsų gimnazijoje organizuojama   „Sniego gniūžtė“,  visiems bus įdomi, naudinga ir linksma.

               ___________________________________________________________________

                               

       Lapkričio 27 dieną pradinių klasių mokiniai rinkosi į ,,Chorų karus“. Kiekviena klasė ruošė vieną dainelę šiam renginiui. Konkurse dalyvavo 1 klasės  choras,,Vaivorykštė“,2  klasės choras ,,Boružiukai“, 3 klasės choras ,,Šypsenėlė“,4  klasės choras ,,Vyturėlis“. Vertinimo komisija išrinko geriausiai pasirodžiusį 3  klasės chorą, kuriam atiteko saldusis  prizas.

       

________________________________________________________________

Karjeros diena gimnazijoje

      Lapkričio 26 dieną gimnazijoje vyko karjeros diena. Apie savo pasirinktą profesiją bei karjerą atvyko papasakoti savo darbą mylintys žmonės. Miškininkas L. Marijauskas septintokams pasakojo kuo įdomi ir svarbi jo profesija, kaip ją galima įsigyti.  Joniškio ligoninės Reanimacijos skyriaus slaugytoja V. Urbonienė su II g klasių mokiniais diskutavo apie sveiką gyvenseną, pasakojo kiek pastangų reikia įdėti norint pagelbėti sunkiai sergančiam ar traumas patyrusiam žmogui. Vetenarijos gydytojas R. Liudvinaitis mokiniams kalbėjo, kad neatskiriama savo gyvenimo dalimi laiko meilę gyvūnams, kurie kaip ir žmonės, gali ir jausti ir kentėti ne tik fizinį skausmą. Susitikti su gimnazistais buvo atvykę ir Krašto Apsaugos Savanorių kariai, kurie pasakojo  kaip galima tapti kariu savanoriu ir demonstravo pratybose naudojamus ginklus.

         _______________________________________________________________________

SVEIKAS SAVAITGALIS  ARIOGALOJE

2014 m. lapkričio 21-23 dienomis mūsų gimnazistai Deimantė Keturakytė , Sandra Sacvickaitė, Vaidvilė Žemėpatytė ir Gedas Burba vyko į Raseinių r. Ariogalos gimnazijos organizuojamą stovyklą „Sniego gniūžtė“. Stovykloje dalyvavo Raseinių r. Viduklės S. Stanevičiaus, Nemakščių M. Mažvydo, Betygalos Maironio vidurinės, Ilgižių pagrindinės mokyklos mokiniai, taip pat Šiaulių Lieporių ir Joniškio r. Žagarės gimnazistai Ariogalos gimnazijos stovyklos „Sniego gniūžtė“ koordinatorės Virginijos Petrošienės pastangomis renginys buvo nepakartojamas.

 

       _________________________________________________________________________

         Lapkričio 18 d. gimnazijoje vyko lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados mokyklos turas III g – IV g klasių mokiniams. Olimpiadoje dalyvavo stipriausi III g – IV g klasių filologai. Puikiai sekėsi III g klasės mokiniams S. Savickaitei, A. Navickui, R. Eidukui, IV g klasės mokiniams Monikai Melytei bei Monikai Račkauskytei.Tačiau daugiausia taškų surinko ir nugalėtoja tapo IV g klasės mokinė Dovilė Bačėninaitė. Ji atstovaus gimnazijai rajoninėje lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje.

     __________________________________________________________________________

    Lapkričio 14 dieną keturi Skaistgirio gimnazijos 3-okai (Saulė Kaikarytė, Beatričė Pranciulytė, Mantvydas Keturakis, Evelina Jokubauskaitė) dalyvavo tarptautiniame informatikos ir IT konkurse “Bebras“. Konkurse sėkmė lydėjo Saulę ir Beatričę. Mergaitės geriausių rajone 10-tuke užėmė 1-ą ir 2-ą vietas.

 

 

    _____________________________________________________________________________

2014-ieji metai – Kristijono Donelaičio metai

        5 - 8 klasių ir I g - IV g klasių mokiniai kviečiami dalyvauti dailyraščio konkurse. Darbus atnešti iki gruodžio 1 d. savo lietuvių kalbos mokytojai.

Tekstas ,,K. Donelaičio atminimo įamžinimas“ 5 – 8 klasių mokiniams.

Tekstas ,,K. Donelaičio atminimo įamžinimas“ I g – IV g klasių mokiniams.

 

        _____________________________________________________________________________

 Išvyka į Aleksandro Stulginskio universitetą

       Lapkričio 14 d. Skaistgirio gimnazistai, IIIg ir IVg klasės mokiniai, vyko į Aleksandro Stulginskio universitetą. Universitete vyko labai įdomios paskaitos.  Viena tokių buvo Verslo paskaita, kurioje  buvo pasakojama apie verslo galimybes. Vėliau mokiniai aplankė biomedicinos, socialinių ir technologijos mokslų fakultetus. Kiekviename fakultete buvo kalbama apie studijų programas, reikalingus egzaminus ir studijų kainas.

__________________________________________________________________

                                        SUSITIKIMAS BIBLIOTEKOJE

                 Lapkričio 11 d. į susitikimą su Skaistgirio gimnazijos trečios ir ketvirtos klasės  mokinukais Skaistgirio miestelio  bibliotekoje atvyko rašytoja, žurnaliukų vaikams „Nykštukas“ ir „Kutis“ redaktorė, menininkė, šių metų Reginos Biržinytės premijos laureatė Ilona Bumblauskienė.  

 I. Bumblauskienė vaikus pakvietė surasti pradingusią šypseną. Vaikų akelės bėgiojo po visą biblioteką ieškodamos dingusios šypsenos... Ir neilgai trukus ji buvo akylų vaikų surasta ir grąžinta autorei. Rašytoja I. Bumblauskienė nuoširdžiai ir šiltai bendravo su vaikais, įtraukdama juos į knygelės atsiradimo istorijos vaidybą. Vaikai sužinojo, kokį ilgą kelią turi nueiti autorius, kol išleidžia į pasaulį parašytą kūrinį knygos pavidalu. Kad knyga būtų skaitoma ir įvertinta skaitytojų, reikia, jog prie jos atsiradimo prisiliestų ir daug savo kūrybinių idėjų pateiktų ne tik rašytojas, bet ir leidėjas, dailininkas, dizaineris, spaustuvininkas, knygyno darbuotojas. Visa tai vaikai vaidino patys, įsitikindami, koks nelengvas yra knygos atsiradimo kelias. Viešnia pakvietė visus vaikus ir suaugusiuosius pažvelgti į kasdienybę kiek kitomis akimis. Ji teigė, kad pasitelkus vaizduotę, kūrybiškumą, kasdieninėje mus supančioje aplinkoje, galime pamatyti meninių kūrinių iš „menkų niekučių“, kurie spinduliuodami originalumu bei paprastumu puošia mūsų kasdienybę. Viešnios nupiešti batukai, kojinės, „makaliūzės“ ir apvedžiota rankos plaštaka, virto vaizdingais gyvūnais – meškiukais, kiškučiais, vištytėmis ir gaideliais, šuniukais, kačiukais, drambliukais ir žirafomis. Renginys visiems labai patiko. Įspūdžių pilni mokinukai padėkojo lektorei ir bibliotekos darbuotojoms už  puikų renginį.

           ________________________________________________________________________

     Lapkričio 7 dieną gimnazijoje vyko lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados mokyklos turas I - II g. klasių mokiniams. Puikių rezultatų olimpiadoje pasiekė I g klasės mokinė Rugilė Užkuraitytė bei II B g klasės mokinės Samanta Butvydaitė ir Evelina Martinkutė.

      Geriausias žinias parodė ir olimpiados nugalėtoja tapo I g klasės mokinė Urtė Kvyklytė. Ji atstovaus gimnazijai rajoninėje lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje.

            ________________________________________________________________________

              Spalio 10 dieną dalis I g klasės mokinių vyko į pažintinę - pramoginę ekskursiją į Šiaulius. Pirmiausiai apsilankėme Policijos muziejuje. Buvo įdomu pamatyti gerokai seniau vilkėtas uniformas, policijos (milicijos) komisariatų įrangą, iš nusikaltėlių konfiskuotus daiktus ir pan. Buvome supažindinti su policininko profesija bei mokymo įstaigomis ruošiančiomis šiam darbui. Po to važiavome į ŠU Botanikos sodą. Ten buvo labai įdomu ir linksma  žaisti „Augalų detektyvus“ - reikėjo pagal nurodytus požymius rasti augalus ir įsiminti jų lotyniškus pavadinimus. Azartas apėmė visus. Galiausiai - PC „Akropolis“. Ten pasklidome kas sau: vieni žaidė boulingą, kiti skubėjo valgyti picų, mergaitės ir po parduotuves pasidairė.

           ________________________________________________________________________

Skaistgirio gimnazistai viešėjo Klaipėdos universitete ir Policijos mokykloje

             Spalio 10 d. Skaistgirio gimnazijos mokiniai, lydimi direktoriaus pavaduotojos ugdymui R. Mockūnaitės ir karjeros koordinatorės G. Vasiliūnienės, vyko į Klaipėdos universitetą ir Policijos mokyklą. Klaipėdos universitete mokiniai susipažino su Humanitarinių, Medicinos, Jūros ir chemijos laboratorijos fakultetais. Kiekviename fakultete buvo pasakojama apie studijų programas, jų trukmę ir egzaminus. Gimnazistai aplankė ir  Klaipėdos policijos mokyklą. Policijos mokykloje buvo pasakojama apie galimybes  studijuoti, kokius egzaminus reikia laikyti, kokie kriterijai  nustatyti norint čia mokytis.

 

                ___________________________________________________________________

        Spalio 10 dieną  specialioji pedagogė Sima Čirpienė ir logopedė Raimonda Narvidienė surengė savo mokiniams žygį į parką, kur sportavo, ieškojo lobio ir smagiai leido laiką.

 

                 _______________________________________________________________

I Lietuvos mokinių solidarumo bėgimas

                  Skaistgirio gimnazija dalyvauja projekte,  I Lietuvos mokinių solidarumo bėgimas, kurį vykdo organizacija „Gelbėkit vaikus“  ir gimnazijos sporto bendruomenė. Skaistgirio seniūnijos J. Viliūno parke mokiniai „renka kilometrus“, bėga įvairius bėgimo atstumus. Kitą savaitę bus ieškoma rėmėjų , kurie mokinių kilometrus pavers pinigėliais ir parems Lietuvos vaikų socializacijos centrus bei Mikutos kaimo vaikus Zambijoje.  

               ___________________________________________________________________

 

Dėdės Rudenėlio gėrybių parodėlė

        Skaistgirio gimnazijos pradinių klasių mokinukai suruošė  rudens gėrybių parodėlę. Padedami tėvelių vaikai padarė daug puikių darbelių. Parodėlėje puikuojasi dėdės moliūgai, didžiulės cukinijos, morkos ir dar  daug įvairausių daržovių. Malonu paganyti akį į tokią gausą rudeninių gėrybių ir jomis pasidžiaugti. Ačiū, Dėde Rudenėli! Plačiau

 

 

               ___________________________________________________________________

E-pamoka iš Airijos "Inovuok kaip Google"

             Spalio 2 dieną, 11: 00 val., Skaistgirio gimnazijos 8 klasės mokiniai, kartu su matematikos mokytoja Kristina Jačunskiene, prisijungė prie pirmosios šių mokslo metų e-pamokos, kurią vedė visiems puikiai pažįstamoje informacinių technologijų (IT) korporacijoje "Google" dirbantys lietuvaičiai. E-pamoka buvo transliuojama tiesiogiai, iš "Google" būstinės Airijoje! Pamokos metu "Google" specialistai apžvelgė globalias IT tendencijas, visuotinį judėjimą link skaitmenizacijos bei įvairiausias korporacijos vykdomas inovacijas. Taip pat, buvo pristatytos galimybės Lietuvos moksleiviams įsitraukti į inovacijų kūrimą.

 

          _______________________________________________________________________

             

„Europos kalbų diena ”

             Spalio 1 d. mokyklos aktų salėje vyko renginys, skirtas Europos kalbų dienai paminėti. Smagioje viktorinoje dalyvavo 5-7 klasių mokiniai, o  8 klasių, I g ir II g klasių mokiniai dainavo užsienio bei Lietuvos atlikėjų dainas (karaokė).

_______________________________________________________________________

„Mano hobi ”

                  Tarptautinės Mokytojo dienos proga dailės mokytoja Rasa Kralikauskienė surengė mokytojų ir mokyklos darbuotojų rankdarbių parodėlę. Parodėlės lankytojai galėjo pasigrožėti mokytojų Daliutės, Kristinos ir Lauros mezginiais, Angelos dekupažo darbeliais, Andriaus žaisliukais iš popieriaus, Ingos vaistažolėmis ir Gintautės paveikslėliais iš  siūlų. Akį džiugino dailės mokytojos Rasos įvairiausi paveikslėliai. Nuo mokytojų savo darbelių kruopštumu neatsiliko mokyklos darbuotojai Inga, Dalė, Jovita, Henrikas. Akimirkos iš parodėlės

 

            ________________________________________________________________________

„Sveiki dantys - sveikas žmogus”

        Rugsėjo 23 dieną mokyklos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Rita Goštautienė  priešmokyklinio ugdymo grupės vaikučius  ir jų mokytoją Gražiną Valuodzienę pakvietė į renginį „Sveiki dantys - sveikas žmogus”. Vaikai susipažino su dantų sandara bei jų valymo ypatumais. Mažieji mokinukai apsilankė  odontologijos kabinete pas burnos higienistę Mildą Norvilaitę, kuri papasakojo apie dantukų priežiūrą ir drąsiausius pakvietė parodyti savo dantukus.

           _________________________________________________________________________

Skaistgirio gimnazija - Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė

    Skaistgirio gimnazija toliau sėkmingai plečia partnerių ratą. Rugsėjo 22 d. Skaistgirio gimnazija ir Aleksandro Stulginskio universitetas, siekdami glaudaus ir abipusiškai naudingo bendradarbiavimo švietimo ir kultūros srityse, pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

   Bendradarbiavimo sutartimi sutarta teikti mokiniams informaciją apie įstojimo ir studijų sąlygas, testuoti visus to norinčius mokinius pagal programas, užtikrinančias sėkmingas studijas. Planuojama  teikti Skaistgirio gimnazijos mokytojams dalykinę bei metodinę paramą, kartu su mokytojais rengti bendras metodines priemones, skaityti mokytojams paskaitas, kviesti mokytojus dalyvauti Aleksandro Stulginskio universitete rengiamose mokslinėse bei sudaryti sąlygas mokiniams atlikti praktinius darbus arba kitą tiriamąją veiklą universiteto bazėje (laboratorijose, bibliotekoje), suteikiant galimybę pasinaudoti įvairiomis mokymo priemonėmis, konsultuojant universiteto dėstytojams ir gimnazijos mokytojams. Bendradarbiavimo sutartimi taip pat įsipareigojama teikti nemokamas konsultacijos abiturientams renkantis egzaminus, stojant į universitetą bei sudaryti sąlygas gimnazijos mokytojams pasinaudoti universiteto bibliotekos teikiamomis paslaugomis. Skaistgirio gimnazija kviesis  Aleksandro Stulginskio universiteto dėstytojus į mokinių konferencijas bei sudarys jiems galimybes skaityti paskaitas, vesti mokomuosius renginius, dėstyti modulius.

   Sutartį pasirašė Aleksandro Stulginskio universiteto prof. dr. Antanas Maziliauskas  ir  Skaistgirio gimnazijos direktorė Edita Aukselienė.

 

         ______________________________________________________________________________

M. Katiliškio 100-ųjų gimimo metinių minėjimas

          4 g klasės mokiniai ir geriausi gimnazijos literatai dalyvavo netradicinėje pamokoje, skirtoje rašytojo M. Katiliškio 100-ioms gimimo metinėms. Pamoka vyko rašytojo tėviškėje, Katiliškių kaime. Apie M. Katiliškio gyvenimą ir kūrybą pasakojo rašytojo sūnėnas V. Vaitkus. Vėliau svečias įteikė padėkos raštus gimnazijoje vykusio kūrybos konkurso, skirto M. Katiliškio 100-ioms gimimo metinėms, nugalėtojams: Smiltei Rapečkaitei (5 kl.), Irmai Petrušaitytei (6 kl.), Gretai Armalytei (8a kl.), Ievai Kipšaitei (I g kl.), Samantai Butvydaitei (II g B kl.), Evelinai Martinkutei (II g B kl.), Karoliui Ramašauskui (II g B kl.), Simui Balsiui (II g B kl.), Alinai Praščiūtei (III g kl.), Dovilei Bačėninaitei (IV g kl.).

 

        __________________________________________________________________________

            Skaistgirio gimnazijos sporto aktyvistai - „Danske Bank Vilniaus maratonas“ dalyviai

             Skaistgirio gimnazijos sporto aktyvistai prisijungė prie projekto TEO „Moksleivių bėgimas“ ir bėgo už Skaistgirio gimnaziją! Rugsėjo 14-ąją gimnazijos lengvosios atletikos  komanda sėkmingai dalyvavo Vilniuje vykusiame „Danske Bank Vilniaus maratonas“  renginiuose. Mokiniai aktyviai įveikė „Unisef vaikų“, „Teo mokinių“, „Rimi šeimos“ 4,2 km.  atstumus.  Dalyviams buvo įteikti originalūs šių bėgimų medaliai, marškinėliai,  o taip pat nemokamas Wi – Fi internetinis Teo ryšys visiems metams. Dabar visi mūsų gimnazijos mokiniai ruošiasi Europos judėjimo savaitės bėgimo sporto šventei, kuri įvyks  spalio 1 d.  Skaistgirio J. Viliūno parke.

        

         _________________________________________________________________________

Rugsėjo 1- oji - Mokslo ir žinių diena

                Rugsėjo 1- oji - džiugi šventė mokiniams, mokytojams, tėveliams. Ši rugsėjo pirmoji ypatinga visai Skaistgirio bendruomenei - mokykla tapo gimnazija. Skaistgirio klebonui A. Trakšeliui pašventinus gimnazijos vėliavą, mokyklos direktorė E. Aukselienė dėkojo visiems, kurių dėka mokykla pasiekė šį garbingą statusą. Mokytoja senjorė, buvusi mokyklos direktorė R. Drigotienė džiaugėsi pasiektais laimėjimais ir papasakojo, kaip augo mūsų mokykla. Sveikino ir daug mokinių linkėjo rajono mero pavaduotojas G. Gadliauskas, mokyklų bei partijų atstovai. Pirmokei Augustei ir dešimtokei Samantai atlikus nuotaikingas daineles,  savo linkėjimus mokytojams, tėveliams, draugams ir auklėtojai tarė abiturientai.

 

      

          __________________________________________________________________________

 

Abiturientų išleistuvės

                   Liepos 11 dieną aštuoniolikai Skaistgirio vidurinės mokyklos LVI laidos abiturientų buvo įteikti Brandos atestatai. Abiturientus sveikino mokyklos direktorė Edita Aukselienė, klasės auklėtoja Violeta Rudienė, tėveliai. Medikė Vida Urbonienė apdovanojo abiturientus, kurie  neabejingi kito gyvybės išsaugojimui  ir buvo kraujo donorais.

 _________________________________________________________________________

Istorinis - turistinis žygis „Knygnešių takais“

                      Skaistgirio vidurinės mokyklos turistai buvo pakviesti dalyvauti istoriniame žygyje „Knygnešių takais“.  Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla, dalyvaujanti respublikiniame projekte „Kuriame Respubliką“ kartu su Labdaros ir paramos fondu „Sūduvos ateitis“ jau antri metai organizuoja istorinį - turistinį žygį „Knygnešių takais“. Tai jaunimo patriotiškumo ir pilietiškumo skatinimo bei istorinės atminties puoselėjimo projektas, kuriuo siekiama įamžinti knygnešių ir spaudos darbuotojų atminimą, prikelti tų dienų atmintį ir kuo plačiau paskleisti jaunimo tarpe. Plačiau

_________________________________________________________________________

Golfas atkeliauja į Skaistgirio mokyklą

      Golfo malonumą netrukus atras dar daugiau mokinių Skaistgirio mokykloje. Socialinio golfo projekto „BMW Golf Sport“ iniciatoriai, oficiali BMW atstovė Lietuvoje UAB „Krasta Auto“ ir Lietuvos golfo federacija,  gegužės 30 dieną Sostinių golfo klube vykusio Lietuvos moksleivių komandinio golfo čempionato metu įteikė uždarų patalpų golfo įrangos komplektą mūsų mokyklos mokiniams. Joniškis tapo trečiąja Lietuvos savivaldybe, kurios vaikai sulaukė golfo įrangos komplektų. Įrangą įteikė „Krasta Auto“ direktoriaus pavaduotojas Olegas Martyniuk ir Lietuvos golfo federacijos prezidentas Rolandas Dovidaitis. Uždarų patalpų golfo įranga Joniškio moksleiviams sudarys galimybę išmokti žaisti golfą, varžytis tarpmokykliniuose turnyruose, o tuomet pereiti ir į lauko aikštynus. „Socialinė atsakomybė mūsų kompanijai visada buvo labai svarbi. Šis projektas mums suteikia galimybę tiek supažindinti jaunimą su nauja sporto šaka, parodyti naują būdą leisti laisvalaikį, tiek padėti golfui Lietuvoje augti“, – sako O. Martyniuk. „Joniškiečiams įteikus uždarų patalpų golfo įrangą, šalies golfo geografija dar labiau išsiplėtė. Matome, kad jau turinčios tokią įrangą mokyklos ją mielai naudoja, vaikai entuziastingai treniruojasi ir varžybose rodo neblogus rezultatus. Moksleiviai jau suprato, kad golfas – tai azartiška ir įdomi sporto šaka.“, – sako R. Dovidaitis.

_________________________________________________________________________

 

Mokinių vasaros futbolo stovykla Skaistgirio mokykloje

           Birželio mėn. mokyklos  sporto aikštyne vyksta mokinių vasaros futbolo stovykla. Stovyklos metu mokiniai atlieka mankštą, tobulina kamuolio žongliravimo, perdavimo, smūgiavimo, technikos ir taktikos įgūdžius. Komandose žaidžia draugiškas futbolo varžybas, dalyvauja konkursuose, estafetėse.  Birželio – rugpjūčio mėn. atletinės gimnastikos sporto salėje vyksta treniruotės mokiniams, kurie nori atostogų metu fiziškai sustiprėti. Užsiėmimus veda kūno kultūros mokytojas metodininkas Svajūnas Bilius.

 

___________________________________________________________________________

 

VI olimpinės sporto žaidynės

 

                      Birželio 4 dieną Skaistgirio vidurinėje mokykloje olimpinis rytas prasidėjo nuo 8 valandos 5 - 11 klasių mergaičių ir berniukų stalo teniso varžybomis. Kiti mokiniai  ir mokytojai stadione rengėsi VI olimpinių sporto žaidynių atidarymui, kuris prasidėjo įvairių šalių „delegacijų“ eisena. Kiekviena klasė turėjo pasirinktį šalies simbolį ir muziką, kuriai grojant žygiavo. VI olimpinių sporto žaidynių atidaryme sveikinimo žodžius tarė mokyklos direktorė Edita Aukselienė, olimpietė, vidutinių nuotolių  bėgikė  Eglė Balčiūnaitė, krepšinio muziejaus įkūrėjas Leonas Karaliūnas, projekto „Racionali mityba ir fizinis aktyvumas“ koordinatorė Renata Vaineikytė bei kūno kultūros mokytojas ir olimpinių sporto žaidynių renginio  vedėjas Svajūnas Bilius.  Po gražių sveikinimo žodžių vyko šešiasdešimties metrų ir olimpinės mylios bėgimai. Startą davė ir  apdovanojimus įteikė  bėgikė Eglė Balčiūnaitė. Vėliau į aktų salę susitikti su olimpiete, kurią kalbino Leonas Karaliūnas, skubėjo 7- 8 klasių mokiniai ir mokytojai. Viešnia aplankė ir mokykloje veikiantį sporto muziejų. Tą pačią dieną vyko ne tik VI olimpinės sporto žaidynės, bet ir sveikatos projekto „Racionali mityba ir fizinis aktyvumas“ vykdymas. Šio projekto tikslas propaguoti įvairius fizinio aktyvumo būdus ir formas, kurie yra vieni iš svarbiausių sveikos gyvensenos veiksnių, stiprinančių fizinį pajėgumą, sveikatą ir gyvenimo kokybę.

 __________________________________________________________________________

Pirmokų  ekskursija

       Mokslo metus pirmokai užbaigė ekskursija, kurios labai laukė. Buvome išvykę į Šiaulius. Aplankėme Šiaulių dviračių muziejų, kur patys bandėme  paminti įvairius dviračius. Po to vykome į kino teatrą ir pažiūrėjome filmą ,,Riešutų medžioklė”. O ekskursiją užbaigėme aplankydami žaidimų kambarį. Namo grįžome linksmi ir su gera nuotaika.

       _____________________________________________________________________________

Paskutinio skambučio šventė

        Gegužės 29 dieną Paskutinis skambutis nuaidėjo aštuoniolikai mūsų mokyklos abiturientų.  Prieš prasidedant paskutinei pamokai vienuoliktokai abiturientus pakvietė aplankyti jiems brangias miestelio vietas:  darželį, parką, Uolyno kalną. Darželyje abiturientus darželinukai pasitiko dovanodami savo pagamintas gėlytes, pakvietė pažaisti žaidimą "Jurgeli meistreli". Uolyno tvenkinyje dvyliktokai išplukdė laivelius su užrašytomis savo svajonėmis.   Dvyliktą valandą vienuoliktokai abiturientus, jų tėvelius, mokytojus, mokinius ir miestelio bendruomenę pakvietė į Paskutinio skambučio šventę, kuri vyko kultūros namuose. ___________________________________________________________________________    

          

            Gegužės 23 d. į mokyklą susirinko būsimieji  priešmokyklinukai ir jų tėveliai.  ,,Pasaką apie mokyklą“  jiems dainuodami sekė ketvirtokai. Dvi daineles padainavo ir priešmokyklinukai.     Mokiniai papasakojo  ką vaikai veikia mokykloje - sportuoja, dainuoja, piešia, konstruoja, vaidina, šoka, rašo , skaito ir skaičiuoja... ir dar visokios kitos veiklos prisigalvoja. Smagiai švenčia šventes-Kalėdas, Mamos dieną ir kt. Būsimieji priešmokyklinukai apsidžiaugė, kad mokykloje jie susiras daug draugų. Ir taip smagiai besimokant netruks ateiti pavasaris - ,,išbėgs vaikai į kiemą,,

            Netrukus visiems reikės lankyti privalomą vaikams vasaros mokyklą, pagal J.Erlicką.

            ,,Reiks vasaros mokyklą žalią

               Dabar lankyti būtinai

               Rugpjūtį, liepą ir  birželį

               Reikės išmokt atmintinai,,

_____________________________________________________________________________

Draugystė

        Gegužės 22 dieną Žagarės regioninio parko stovyklavietėje mūsų mokyklos Dramos būrelio nariai (mokyt. A. Lapienė)  ir keletas 11klasės mokinių  susitiko Žagarės gimnazijos Gaižaičių skyriaus Dramos ir Pynėjų būrelių nariais (mokyt. A. Pretkelis). Pramoginės – pažintinės išvykos metu mokiniai ne tik susipažino su naujais draugais, bet ir apžiūrėjo gražią Žagarės gamtą.

 

         ___________________________________________________________________________ 

                                                          Abėcėlės šventė

             Gegužės 16 dieną pirmokai  ir jų mokytoja Lina Šliaupienė visus pradinukus pakvietė į Abėcėlės šventę. Mažieji pirmokėliai prisiminė visas išmoktas raides, dainavo, šoko, deklamavo eilėraščius. Šventėje dalyvavo dvyliktokai Laura ir Simas. Pavaduotoja Raimonda įteikė pirmokams Pirmaklasio pažymėjimus. 

         __________________________________________________________________________

„Įdomioji logopedija“

        Gegužės 7 dieną Skaistgirio vidurinėje mokykloje vyko kasmetinis rajono renginys ketvirtokams „Įdomioji logopedija“. Renginyje dalyvavo:  Mato Slančiausko progimnazija, Kriukų pagrindinė mokykla, Gataučių „Marcės Katiliūtės“ pagrindinė mokykla, „Saulės“ pagrindinės mokyklos dvi komandos ir Skaistgirio vidurinė mokykla.

          ___________________________________________________________________________

 

Šeimos šventė

          Nuo balandžio 28 d. iki gegužės 2 d. pradinių klasių mokiniai dalyvavo projekte ,, Šeima kaip žydintis medis“ skirtame Šeimos dienai. Pirmadienį vaikai rinkosi į rytmetį. Jo metu papuošė medį simbolizuojantį šeimą. Rašė savo mintis apie šeimą. Koridoriai pasipuošė mokinių piešiniais. Trečiadienį priešmokyklinio ugdymo grupės mokiniai kartu su tėveliais dalyvavo judriųjų žaidimų pamokėlėje. Penktadienį vyko šventinis koncertas ,, Šeima kaip žydintis medis“, į kurį rinkosi mamos, tėčiai, seneliai, močiutės, broliai ir sesės.

        __________________________________________________________________________

Šokių fiesta

                  Balandžio 29 d. į Skaistgirio kultūros centrą rinkosi šokių kolektyvai - juos Tarptautinės šokio dienos paminėti pakvietė Skaistgirio vidurinės mokyklos surengta šokių fiesta ,,Šokantys žmogeliukai‘‘. Renginys pradžiugino šokių kolektyvų gausa -  čia trepsėjo ir mažieji tautinių šokių šokėjėliai, ir vyresni tautinio šokio mylėtojai, džiugino  jaunesni ir vyresni šiuolaikinių šokių šokėjai. Į šokių fiestą  ,,Šokantys žmogeliukai‘‘ atvyko  rajono šokių kolektyvai – M. Slančiausko progimnazijos liaudiškų šokių studija ,,Kibirkštėlė‘‘ ( vadovė S. Paulavičienė ), Algimanto Raudonikio meno mokyklos šokių kolektyvai „Blyksnis“ (vadovė G. Jarmoškienė )  ir  ,,Spindulėlis‘‘ (vadovė  V. Černiauskienė), Joniškio kultūros centro šokių grupė „Stichija“ ir Aušros  gimnazijos šokių kolektyvas  ,,Delinga‘‘ (vadovė S. Jonušienė ).  Sulaukėme svečių ir iš kitų rajonų – į šokių fiestą atvyko Kuršėnų vaikų liaudiškų šokių studija ,, Diemedėlis‘‘ (vadovė L. Lideikienė) bei Akmenės jaunučių šokių grupė (vadovė B.Viktoravičiūtė ). Scenoje pasirodė ir šeimininkai - Skaistgirio vidurinės mokyklos jaunučiai  bei merginų grupė (vadovas A. Petkauskas ). Šokių fiestą stebėjo Skaistgirio vidurinėje mokykloje svečiavęsis Tarptautinio mokinių judėjimo prieš žalingus įpročius „Sniego gniūžtė“ įkūrėjas ir koordinatorius amerikietis Džekas Irvinas (Jack Irwin) su savo kolega Stivenu, kuris Lietuvoje lankėsi pirmą kartą.

        ___________________________________________________________________________

Karjeros diena

        Balandžio 25 dieną mokykloje vyko Karjeros diena. Pagal iš anksto numatytą Karjeros koordinatorės  G. Vasiliūnienės, mokyklos direktorės E. Aukselienės ir auklėtojų planą, mokyklos mokiniai nuo 8 valandos galėjo susipažinti su įvairiomis profesijomis ir darbovietėmis. 5 - 10 klasių mokiniai iš mokyklos pasklido skirtingomis kryptimis. Vieni vyko į Joniškio ligoninę, ŽŪB „Delikatesą“, Grūdų perdirbimo įmonę, o 10 klasės mokiniai turėjo galimybę susipažinti su teismų ir teisėjų darbu. Kiti važiavo į Žagarės žirgyną, treti – aplankė Skaistgirio ŽŪB, gaisrinę, kalvį, bitininką. 11 - 12 klasių mokiniai klausėsi mokyklos psichologės G. Ainytės paskaitos apie profesijų pasirinkimo galimybes, CV, motyvacinio laiško rašymą. Nuo  10.30 val. mokiniai patys pristatė pasirinktas profesijas: policininko, dizainerio, virėjo, pardavėjo, kepėjo, mechaniko, kosmetologo, kirpėjo, sporto trenerio, kaimo turizmo, mediko. Mokiniams išradingumo netrūko - vieni kvietėsi į pagalbą specialistus, kiti – patys vaidino, virė, kepė. Vėliau aplankė kitų profesines „stoteles“.  Tokia netradicinė diena mokykloje patiko visiems. Renginio akimirkos

         ___________________________________________________________________________

„Teatras sugrįžta į mokyklą“

             Balandžio 11 dieną mokykloje vyko edukacinė pamoka „Teatras sugrįžta į mokyklą“. Mokyklos mokiniai, mokytojai  ir darbuotojai buvo pakviesti žiūrėti spektaklio „Kupriukas“. Žiūrovai garsiais plojomais ir šiltomis šypsenomis dėkojo spektaklyje vaidinusiems mokyklos darbuotojams, mokytojams ir direktorei. Akimirkos iš spektaklio

 

_________________________________________________________________________

              Balandžio 10 d. mūsų mokyklos 8kl.moksleivės U.Kvyklytė, I.Kipšaitė, G.Ramašauskaitė, I.Rekytė ir  L.Mažintaitė dalyvavo ,,Saulės“ pagrindinėje mokykloje vykusiame konkurse ,,Linksmosios rusų kalbos užduotys“ .  Sekėsi puikiai.  Mūsų merginoms atiteko I vieta.

                                                 Sveikiname!

_________________________________________________________________________

Su Kauno technologijos universitetu pasirašyta bendradarbiavimo sutartis

   2014 m. balandžio 10 d. Joniškio r. Skaistgirio vidurinė mokykla su Kauno technologijos universitetu pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Sutartį pasirašė Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto dekanas prof. Žilvinas Bazaras ir Joniškio r. Skaistgirio vidurinės mokyklos direktorė Edita Aukselienė. Sutartimi siekiama Mokyklai bendradarbiauti su Universitetu, rengiant mokytojų, pagalbos mokiniui specialistų ir vadovų kvalifikacijos tobulinimo programas, informuoti ir konsultuoti pedagogus bei vadovus įvairiais jiems rūpimais kvalifikacijos tobulinimosi klausimais. Pagrindinis bendradarbiavimo tikslas – Joniškio r. Skaistgirio vidurinės mokyklos plėtra technologinių mokslų kryptimi. Direktorė E. Aukselienė pasirašyti sutarties atvyko su būreliu moksleivių, kurie susipažino su fakulteto laboratorijomis, studijų programomis bei sąlygomis studijuoti Panevėžio fakultete.

 

Prof. Ž. Bazaras ir E. Aukselienė

___________________________________________________________________________

Tarptautinis vaikų teatrų festivalis „Svečiuose pas bitę Mają“

       Balandžio 10 dieną mokyklos dramos būrelio nariai (vad. mokytoja Angela Lapienė) dalyvavo Žagarės specialiojoje mokykloje vykusiame Tarptautiniame vaikų teatrų festivalyje „Svečiuose pas bitę Mają“.

_____________________________________________________________________________

Pradinių klasių raiškiojo skaitymo konkursas

   Kovo 28 dieną Joniškio švietimo centre vyko pradinių klasių raiškiojo skaitymo konkursas “Vaikeli, išmok dovanoti stebuklą“. Mūsų mokyklą atstovavo geriausios skaitovės: Vytautė Stankutė, Viktorija Kučikaitė, Urtė Borisaitė ir Smiltė Rapečkaitė. Konkurso organizatorės kreipėsi į dalyvius Justino Marcinkevičiaus eilėraščio žodžiais ir prašė visų skaitovų deklamuoti nuoširdžiai, su meile. Visos mūsų mergaitės šitą prašymą išpildė. Geriausiai pasisekė Smiltei Rapečkaitei. Ji laimėjo 2-ą vietą savo amžiaus grupėje.

____________________________________________________________________________

Linksmoji viktorina

             Kovo 28 d. Mokyklos Taryba  į mokyklą sukvietė pačius drąsiausius ir sumaniausius tėvelius, mokytojus ir mokinius. Šios trys komandos lenktyniavo ,vaidino,  pasitikrino savo geografines, muzikines žinias  surengtoje viktorinoje. Mokinių komanda buvo greita ir linksmai atliko užduotis. Tėveliai iš pradžių buvo nedrąsūs, bet nenusileido savo žiniomis kitoms komandoms. Mokytojų komanda pademonstravo savo puikias žinias ir tapo viktorinos nugalėtoja. Visi  nuoširdžiai  pabendravo ir puikiai praleido laiką.

_________________________________________________________________________

 Teatro šventė pradinukams

            Kovo 27 dieną mokyklos Dramos būrelis (vad. mokyt. A. Lapienė) pradinių klasių mokinukus pakvietė į Teatro šventę. Vaikučiai ne tik pamatė nuotaikingą spektaklį "Coliukė", bet ir patys vaidino bei atliko Kaukės pateiktas užduotis.

      ____________________________________________________________________________

            Kovo 26 dieną Slančiausko progimnazijoje vyko Šiaurės Lietuvos regiono 5-8 klasių gamtos ir biologijos olimpiados II turas. Penktos klasės mokinė GABIJA MALINAUSKAITĖ užėmė 3 vietą (penktų klasių tarpe), šeštos klasės mokinys DOMINYKAS BUBELIS užėmė pirmą vietą (šeštų klasių tarpe), septintos klasės mokinė GRETA ARMALYTĖ užėmė 2 vietą (septintų klasių tarpe).

       ___________________________________________________________________________

                                 

Metodinė – praktinė diena „Olimpo link“

 

       2014 m. kovo 25 dieną Kauno šv. Kazimiero pagrindinėje mokykloje buvo organizuojama projekto „Vaikų ir jaunimo olimpinis ugdymas šalies mokyklose“ metodinė – praktinė diena „Olimpo link“, kurioje dalyvavo šalies ugdymo įstaigų bei projekte „Vaikų ir jaunimo olimpinis ugdymas šalies mokyklose“ dalyvaujančių mokyklų mokytojų ir mokinių komandos. Tai olimpinių estafečių varžybos mokytojams ir mokiniams, vykdomos pagal kilnios bei garbingos kovos principus. Šioje metodinėje – praktinėje dienoje dalyvavo ir Skaistgirio vidurinės mokyklos komanda – trys mokytojai ir trys mokiniai. Dalyvaujančius  varžybose palaikė  ir atsivežta gausi mokinių komanda. Po varžybų visi mokiniai ir mokytojai apsilankė Lietuvos Sporto Muziejuje – stebėjo filmus ir klausėsi pasakojimo apie sporto istoriją, olimpiečius.

 

_____________________________________________________________

 Pradinukų kvadrato varžybos

      Kovo  19 d. visi pradinių klasių mokiniai stebėjo  kvadrato varžybos. Jose dalyvavo 3 - 4 klasės. Kova  buvo labai lygi. Sėkmė šį kartą lydėjo ketvirtokus. Mokyklos Direktorė įteikė Padėkos raštus.

       ____________________________________________________________________________

Konferencija „Aplinka ir žmogus“

            Kovo 20 dieną Dominykas Bubelis dalyvavo rajoninėje mokinių mokslinių ir tiriamųjų darbų konferencijoje „Aplinka ir žmogus“, kuri buvo skirta Pasaulinei Žemės dienai paminėti. Skaitė pranešimą "Genai ir paveldimumas" (mokyt. Renata Vaineikytė). 11 klasės mokinys Rokas Keturakis (mokyt. R. Sruogius) pristatė savo pagamintą inkilą.

      ____________________________________________________________________________

PROBLEMŲ SPRENDIMO TALKA - VERTYBIŲ SKATINIMO PROJEKTAS

 „VISISAVI “

Vykdomas Joniškio r. Skaistgirio vidurinėje mokykloje. Plačiau

       ___________________________________________________________________________

Dovana

             Skaistgirio vidurinės mokyklos profsąjungos nariai padovanojo šviesos staliuką spec. pedagogės kabinetui. Šiuolaikinių vaikų nelabai kuo nustebinsi, jie visko matę. O šviesos stalų jie nematę, tai ne kompiuteris, bet pakankamai patrauklus. Tai suteikia motyvacijos ateiti į užsiėmimą.

        ___________________________________________________________________________

Dėkojame visiems, jau skyrusiems paramą mokyklai

      Kviečiame mokinių tėvelius, mokytojus, mokyklos darbuotojus ir visus neabejingus mokyklos gerovei, 2% gyventojų pajamų mokestį skirti mokyklai. Jūsų paskirta parama bus išskaičiuota iš praeitais metais valstybei jau sumokėtų mokesčių ir pervesta į mokyklos sąskaitą.

Rekvizitai 2% paramai:

Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 190565573

Paramos gavėjo pavadinimas: Joniškio r. Skaistgirio vidurinė mokykla

Adresas: Šermukšnių g. 2 Skaistgirys, LT-84385 Joniškio rajonas

Jums nutarus 2% savo pajamų mokesčio skirti mokyklai, reikia užpildyti specialų formos FR0512 prašymą. Tai galite padaryti keliais būdais:

PIRMAS BŪDAS. Atsisiųskite iš Valstybinės mokesčių inspekcijos svetainės (www.vmi.lt) arba iš mūsų svetainės (www.skaistgiris.joniskis.lm.lt) formą FR0512 ir atsispausdinkite ją.

Formos viršuje spausdintinėmis raidėmis įrašykite savo vardą, pavardę, asmens kodą, gyvenamąją vietą, el. paštą ir telefoną.

Įrašykite pildymo datą, pažymėkite, kad forma yra pirminė, pažymėkite mokestinį laikotarpį ir nurodykite, kiek procentų (2 ar 1) skiriate mokyklai. Įrašykite mokyklos duomenis (žr. aukščiau). Banko duomenų pildyti nereikia.

Formos apačioje pasirašykite, įrašykite savo vardą ir pavardę.

Užpildytą prašymą  nuneškite į Mokesčių inspekciją.

ANTRAS BŪDAS. Jeigu Jūs naudojatės internetine bankininkyste, galite užpildyti ir išsiųsti 2% formos FR0512 prašymą internetu:

Įeikite į savo internetinį banką ir pasirinkite elektroninį deklaravimą. Bankas Jums atidarys Valstybinės mokesčių inspekcijos svetainę.

Atidarykite ir užpildykite formą FR0512, visos pildymo instrukcijos išsamiai paaiškintos. Duomenis apie mokyklą žr. aukščiau.

TREČIAS BŪDAS. Ateikite į mokyklos buhalteriją ir mes Jums padėsime užpildyti reikiamą formą.

Deklaracijas galite užpildyti iki š. m. gegužės 1d.

 

Mokyklos taryba

 

        ____________________________________________________________________________

                               Kovo 17 -  Seminarų diena

  1. 11.00-12.30 val. - 10 - 12 klasių mokiniams, tema "Pasitikėjimas savimi - kur jis gyvena?"

  2. 13.00 - 15.00 val. mokytojams, tema "Kūrybiškumas pamokose"

  3. 15.00 - 16.30 val. tėvams,  tema "Gyvenu su paaugliu"

 Seminarus ves Mindaugas Vidugiris psichologas, mentorius, daugelio projektų lektorius.

        ____________________________________________________________________________

2013 m. Lietuvos gimnazijų reitingas

               Skaistgirio vidurinė mokykla - 83 -ioje 2013 m. Lietuvos gimnazijų reitingo vietoje (iš viso 432 Lietuvos mokyklos). Plačiau skaitykite savaitraščio „Veidas“ specialiame numeryje (2013 m. balandžio 15 d. Nr. 16) arba internete www.veidas.lt 

       ____________________________________________________________________________

„Sniego Gniūžtė 2014“

               Kovo 7 - 9 dienomis Ariogaloje  vyko respublikinė mokinių stovykla „Sniego Gniūžtė 2014“. Ją organizavo  Ariogalos gimnazijos jaunimo klubas  "Sveikuolis". Ten buvo pakviestas ir Skaistgirio vidurinės mokyklos jaunimas, "SJK" klubo nariai. Visas tris dienas vyko intensyvus darbas, pagal griežtą darbotvarkę. Laikas praėjo greitai.Linksmas veiklas keitė rimtas darbas grupelėse, aptarimai ir refleksijos - bendruose užsiėmimuose. Jaunimas įvairiais metodais ir priemonėmis buvo skatinamas  ugdyti sąmoningumą, iniciatyvumą, gebėjimą  organizuoti prasmingą laisvalaikį be svaigalų, perduodant patirtį, žinias bei požiūrį nuoširdžiu ir atviru bendravimu.

         ___________________________________________________________________________

Gamtos kengūra 2014

      Kovo  7  dieną Skaistgirio vidurinėje mokykloje, vyko respublikinė  6-9 klasių moksleivių olimpiada „Gamtos kengūra 2014“. Dalyviai: 6 klasės mokiniai Eimantas Kancevičius, Dominykas Bubelis, Darius Gedraitis, 7a klasės mokiniai Kazys Krištopaitis, Greta Armalytė,  9a klasės mokinės Greta Končiūtė, Karolina Eidukaitė.

 

_________________________________________________________________________

Užgavėnės

        Kovo 4 dieną Skaistgirio pradinėje mokykloje vyko tikras Užgavėnių kaukių paradas. Mokinukai, pasipuošę ožiukų, raganų ir velnių kaukėmis žaidė, dainavo, deklamavo Užgavėnių eilėraščius. Renginio pabaigoje visi garsiai varė žiemą.

__________________________________________________________________________

Atmintinė abiturientams

         Lietuvos moksleivių sąjunga bendradarbiaudama su Nacionaliniu egzaminų centru (NEC) ir Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) parengė atmintinę abiturientams.

http://issuu.com/lietuvosmoksleiviusajunga/docs/abituriento_atmintin__._visk____k__

__________________________________________________________________________

Stalo teniso varžybos Šilalės rajone

                       Vasario 28 dieną Šilalės rajone Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijoje vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų stalo teniso finalinės varžybos. Skaistgirio vidurinės mokyklos mergaičių komanda laimėjo tarpzonines stalo teniso komandines varžybas ir iškovojo teisę rungtyniauti finalinėse varžybose tarp šešių geriausių Lietuvos mokyklų komandų. Mergaičių komanda, kurią sudarė Ema Urbonaitė, Erika Petniūnaitė, Urtė Kvyklytė ir Greta Končiūtė Šilalės rajone vykusiose finalinėse stalo teniso varžybose  užėmė garbingą III vietą! Mergaites  varžyboms ruošė kūno kultūros mokytojas Svajūnas Bilius.

__________________________________________________________________________

           2014 metų  vasario 25 d. į Skaistgirio vidurinę mokyklą  atvyko  Šiaulių universiteto atstovas E. Elijošius su studentu. Kurie  12 klasei pristatė savo universitetą ir plačiau paaiškino apie stojamųjų egzaminų tvarką, studentišką gyvenimą, aktyvų laisvalaikį ir galimybes susijusias su Erasmus programa. Buvo įdomu moksleiviams norintiems sužinoti kuo daugiau apie šių metų stojimus ir patį Šiaulių universitetą.

          __________________________________________________________________________

Šimtadienis

     Vasario 21 dieną 17.30 val. dvyliktokus, jų tėvelius, mokytojus ir mokinius vienuoliktokai  pakvietė į Šimtadienį. Tema - Darbo birža. Atskubėję "darbdaviai" abiturientams liepė atlikti įvairias užduotis, susijusias su  kompetencijomis, reikalingomis tam tikrai darbo vietai užimti. Visiems buvo linksma ir smagu žiūrėti kaip dvyliktokai stengėsi dėl "darbo" ir dainavo apie savo pasirinktas profesijas.

____________________________________________________________________________

Arčiau universiteto – arčiau profesinės svajonės        

        Vasario 19 – 20 dienomis  mūsų  mokyklos 11 - 12 klasių  mokiniai ir auklėtoja vyko į Kauną. UAB „Šiaurės vilkas“ suteikė jiems  galimybę dalyvauti profesinio rengimo programoje „Arčiau universiteto – arčiau profesinės svajonės“ Aleksandro Stulginskio Universitete. Mokiniams labai patiko,  jie puikiai praleido laiką, susipažino su studijų programomis, universitetu bei jame vykdoma veikla. Mokiniai ir mokyklos administracija nuoširdžiai dėkoja  UAB  „Šiaurės vilkas“ generaliniam direktoriui V. Kaikariui už šį puikų sumanymą.

 __________________________________________________________________________

Valstybės šventės su „Protų Mūšiu“

         Skaistgirio vidurinės mokyklos komanda (Austėja Baranauskaitė, Ieva Kipšaitė, Urtė Kvyklytė, Ieva Jonuškevičiūtė, Sandra Savickaitė, Dominykas Bubelis) dalyvavo Žagarės gimnazijoje vykusiame projekto „ Lietuvai - lietaus ir vėjo žemei“ Protų mūšyje ir laimėjo nugalėtojų vardą! Žagarės gimnazijoje „Protų mūšio‟ kovoje susitiko devynios komandos. Kiekviena komana pasipuošė kokiu nors tautinės atributikos akcentu: Lietuvos vėliavos spalvų šaliais, kepuraitėmis, lipdukais, piešiniais ant veido. Organizacija iš Vilniaus „Pripučiamas filmas‟ dalyviams pateikė 45 vaizdinius, muzikinius, atvirus ir testinius klausimus. Tarp jų būta nemažai istorinių klausimų, susijusių su Vasario 16-ąja. Dalyviai turėjo prisiminti, kuriame mieste ir kiek signatarų pasirašė Lietuvos valstybės atkūrimo aktą, svarbiausią valstybės žmogų 1918 metais. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad vieno balso persvara pergalę išplėšė Skaistgirio vidurinės mokyklos komanda „Smegenuočiai‟. Antri liko ilgą laiką pirmavę Žagarės gimnazijos mokytojai, pavadinę savo komandą „Trispalvė‟. Trečia vieta atiteko Lietuvos moksleivių sąjungos Joniškio mokinių savivaldos informavimo centro komandai LMS. Po „Protų mūšio‟ vyko folkloro šokių vakaras, į kurį dalyvius pakvietė folkloro grupė „Vaiguva‟ iš Šiaulių.

___________________________________________________________________________

Mylėkim save, kitus ir mokyklą

               Vasario 14 dieną nuo pat ankstyvo ryto pradinukai, tėveliai, mokiniai, mokytojai nešini savo keptais pyragais, pyragėliais bei kitais saldumynais skubėjo į mokyklą. Valgykloje įsikūrusioje mokytojos R. Kralikauskienės papuoštoje kavinukėje ,,Širdelė” juos pasitiko ugdymo karjerai koordinatorė G. Vasiliūnienė ir jos padėjėjai. Po visuotinio tėvų susirinkimo mokyklos direktorė A. Aukselienė į kavinukę pakvietė ir tėvelius. O mokinukai, dirbę nuo ankstyvo ryto,  turėjo puikią galimybę įsijausti į padavėjo bei barmeno darbus. Kavinukės darbo pabaigoje suskaičiuoti darbo rezultatai – parduota skanumynų už 1160 Lt. Šie pinigėliai bus skiriami pirkti dažus mokyklai. Nuoširdų AČIŪ tariame visiems paaukojusiems ir prisidėjusiems  prie renginio organizavimo.

 

              __________________________________________________________________________

        Mano širdelėje – Lietuva

     Savaitę prieš Lietuvos gimtadienį – Vasario 16-ąją, Skaistgirio vidurinės mokyklos pradinių klasių ir priešmokyklinės grupės mokinukai su savo mokytojomis dalyvavo projekte “Mano širdelėje – Lietuva“. Vaikai piešė piešinius, dainavo daineles, darė darbelius, mokinosi eilėraščius apie Lietuvą. Projektą užbaigė 2-okai visiems pradinukams pravedę istorijos pamoką apie Lietuvą. 

__________________________________________________________________________

 Vasaris prasidėjo pergale

   Vasario 1 d. Skaistgirio vidurinės mokyklos sporto salėje vyko Lietuvos mokinių olimpinio sporto festivalio tarpzoninės stalo teniso komandinės varžybos. Joniškio rajonui atstovavo Skaistgirio vidurinės mokyklos berniukų ir mergaičių komandos – zoninių stalo teniso komandinių varžybų nugalėtojos. Puikiai pasirodė mūsų mokyklos mergaičių komanda (Greta Končiūtė, Urtė Kvyklytė, Ema Urbonaitė, Erika Petniūnaitė). Skaistgirietės įveikė Pakruojo r. Linkuvos gimnaziją 3 : 1, Šiaulių r. Pakapės pagrindinę mokyklą 3 : 1, Radviliškio r. Pakalniškių pagrindinę mokyklą 3 : 0 rezultatais, ir iškovojo teisę rungtyniauti finalinėse varžybose tarp šešių geriausių Lietuvos mokyklų komandų. Su kuo ir sveikiname jas!

        ____________________________________________________________________________

 

Vaikų pagalba miško gyventojams

   Visą šaltą ir vėjuotą savaitę (nuo sausio 27 iki 31 dienos) Skaistgirio pradinukai ir priešmokyklinės grupės vaikai dalyvavo akcijoje “Pamaitink alkstančius ir sušalusius miško gyventojus“. Visą savaitę  vaikai nešė į mokyklą vaisius, daržoves, grūdus, šieną. Penktadienį maistas pasiekė mišką. Miško žvėreliai ir paukšteliai dėkoja visiems vaikams už skanias gėrybes, o ypač – ketvirtokei Smiltei, trečiokei Urtei, antrokei Saulei K., pirmokui Modestui.

___________________________________________________________________________

         

  Visuotinis Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) Vadovų klubas

        2014 m. vasario 1 d. Vilniuje įvyko pirmasis visuotinis Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) Vadovų klubas, kurio metu, LMS narių (mokinių savivaldų) vadovai diskutavo moksleiviams aktualiais klausimais. Visuotiniame Vadovų klube dalyvavo pusšimtis mokinių savivaldų atstovų iš visos Lietuvos - Skaistgirio vidurinę mokyklą atstovavo aktyvi mokyklos Mokinių Tarybos narė  Ieva Kipšaitė. Renginio metu, dalyviai susipažino su Švietimo ir mokslo ministerijos strategija 2013 – 2022 m., kartu su Lietuvos studentų sąjungos Prezidentu P. Baltoku nagrinėjo studijų finansavimo klausimą, o su Ugdymo plėtotės centro atstovais diskutavo, kaip galima efektyviai kelti mokytojų kvalifikaciją ir ką daryti, kad moksleiviai būtų sudominti dėstomu dalyku. Visuotinio vadovų klubo metu taip pat buvo kalbėta apie mokinių savivaldų modelius bei efektyvų interesų atstovavimą, buvo aptarti privalomo matematikos egzamino, higienos normų nesilaikymo, privalomų standartizuotų testų įvedimo, vasaros atostogų trumpinimo bei kiti švietimo klausimai, kurie yra aktualūs moksleiviams. Toks visuotinis Vadovų klubas vyko pirmą kartą, tačiau atsižvelgiant į mokinių savivaldų atstovų atsiliepimus, planuojama, jog jis – ne paskutinis.

 

___________________________________________________________________________

„LIETUVOS TŪKSTANTMEČIO VAIKAI“

Valio! Vienuoliktokė Dovilė Bačėninaitė įveikė laidos „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ atranką! 

                 Sausio 31 dieną Dovilė, ją lydinti klasės auklėtoja Angela Lapienė bei palaikymo komanda dalyvavo laidos filmavime Vilniuje LRT studijoje. Kaip Dovilei sekėsi sužinosite žiūrėdami „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ per LRT.

___________________________________________________________________________

            Dainų Dainelė

         Sausio 21 dieną  2 klasės mokinė Viktorija Kučikaitė dalyvavo Respublikinio konkurso "Dainų Dainelė" antrame ture. Jai akompanavo Joniškio Meno mokyklos instrumentinė grupė.

 

____________________________________________________________________________

 

MOKYKLA JAIS DIDŽIUOJASI

 

11 klasės mokiniu Airimu Vasiliūnu

62 - osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados II etapo nugalėtoju – 1-a vieta.

12 klasės mokine Ramute Stonyte

47 - osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados II etapo nugalėtoja – 1-a vieta. 

62 - osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados II etapo  3-ios vietos laimėtoja.

12 klasės mokiniu Simu Adomaičiu

62 - osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados II etapo  2-os vietos laimėtoju.

                                  11 klasės mokine Dovile Bačėninaite

47 - osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados II etapo nugalėtoja – 1-a vieta.   

9 klasės mokine Evelina Martinkute

52 – osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados rajoninio etapo 2-os vietos laimėtoja.

 

__________________________________________________________________________

 

Sportiškiausių mokyklų apdovanojimai LR Seime

 

              Prieš Kalėdines šventes Lietuvos Respublikos Seime jau 12 kartą apdovanotos sportiškiausios 2012–2013 mokslo metų Lietuvos mokyklos ir geriausių kūno kultūros mokytojų penketukas. Sportiškiausių Lietuvos  vidurinių mokyklų  ir gimnazijų tarpe Skaistgirio vidurinė mokykla užėmė 8 vietą. Apdovanojimų ceremonijoje dalyvavo ir Skaistgirio vidurinės mokyklos mokinių delegacija, kurią į Seimą atlydėjo kūno kultūros mokytojas Svajūnas Bilius ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Raimonda Mockūnaitė. Nugalėtojus sveikino Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė, Seimo Jaunimo ir sporto reikalų komisijos pirmininkas Juras Požela, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius Klemensas Rimšelis, Švietimo ir mokslo ministerijos viceministrė Genoveita Krasauskienė. Nugalėtojams įtekti diplomai ir organizatorių įsteigti prizai. Sportiškiausios mokyklos rinkimuose  buvo vertinama mokyklų sportinė veikla, sportuojančių mokinių skaičius, kiek mokyklose vyksta kūno kultūros pamokų, neformalaus ugdymo užsiėmimų, taip pat sporto infrastruktūra, mokinių kūno kultūros ir sporto sklaida mokykloje ir kiti aspektai. Atsižvelgus į juos, trijose kategorijose buvo išrinktos 25 sportiškiausios mokyklos. Konkursus organizavo Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės, Lietuvos sporto universitetas, Lietuvos olimpinė akademija, Lietuvos moksleivių sporto asociacija ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras.

___________________________________________________________________________

 

 Džiugi žinia

        Lapkričio 28 d. Tėvų komiteto organizuotoje vakaronėje buvo renkamos lėšos mokyklai paremti.  Į gražiai papuoštą ir sandariai uždarytą stiklainį pinigėlius metė dauguma vakaronės dalyvių. „Stiklainio bankas“  buvo atidarytas paskutinę praėjusių metų dieną. Paaukota 833 Lt. Už šias lėšas  artimiausiu metu bus nupirktos spintelės mokiniams. Mokyklos administracija ir Tėvų komitetas nuoširdžiai dėkoja visiems prisidėjusiems prie šios gerumo  akcijos.

___________________________________________________________________________

„Sniego gniūžtė“

      Gruodžio 13-14 dienomis Skaistgirio vidurinėje mokykloje vyko „Sniego gniūžtė“- tarptautinio prevencinio judėjimo prieš žalingus įpročius stovykla. Ją organizavo Skaistgirio jaunimo klubas „SJK“ ir jo kuratorė Edita Burbienė. Paskatinti mokyklos direktorės E. Aukselienės ir jaunimo prevencijos organizacijos  LKJBS „Žingsnis“, jaunimas ryžosi atgaivinti senas tradicijas ir „ridenti „ Sniego Gniūžtės“  idėjas savo mokykloje. Dėkingi už   paramą Joniškio rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorei Erikai Švicaitei. Apie 60 jaunimo iš Skaistgirio, Joniškio jaunimo organizacijos „Jaunimo Imperija“ ir Žagarės aktyviai  ir prasmingai praleido savaitgalį mokykloje. „SJK“ klubo lyderiai kartu dirbo su Žagarės jaunimo „Sniego gniūžtės“ vadovais ir  mokėsi  iš jų lyderystės pagrindų. Bendras darbas davė gerus rezultatus. Mokiniai sėmėsi bendravimo patirties, dirbo grupelėse, žaidė žaidimus, dalinosi „švelnukais“, kartu  atliko užduotis, diskutavo, aptarinėjo, mokėsi tolerancijos , išsakyti  ir išklausyti vienas kitą. Stovyklą  mokiniai paliko sujaudinti ir susimąstę, susiradę draugų, pilni gerų  emocijų ir įspūdžių.

___________________________________________________________________________

Lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiada

     Gruodžio 11 - 12 dienomis mokykloje vyko lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiada. Tarp 9 - 10 klasių nugalėtoja tapo Vitalija Cicinaitė. 11 - 12 - Austėja Baranauskaitė. Šios merginos atstovaus mokyklai rajoninėje lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiadoje

___________________________________________________________________________

Mokykloje – trimatis kino teatras

       Gruodžio 12 d. į mokyklą atvyko trimatis kino teatras. Trimatėje erdvėje mokiniai nuo priešmokyklinio ugdymo grupės iki 12 klasių  stebėjo tris mokomuosius filmus.        Priešmokyklinio ugdymo  ir pradinių klasių vaikai stebėjo filmą ,,Astronomija vaikams‘‘. Šou pristatė pagrindines sąvokas apie Saulės sistemos struktūrą, žvaigždes ir žvaigždynus,  atstumą iki saulės ir žvaigždžių, saulės temperatūrą ir dydį. Įdomūs pokalbiai tarp nykštuko Burtininko ir  nykštuko Visažinio, bei spalvinga kelionė per Saulės sistemą padėjo vaikams labiau suprasti sudėtingą mokslą - astronomiją. 4 - 6 klasių mokiniai filmo ,,Du stiklai, nuostabus teleskopas‘‘ metu susipažino kaip prieš 400 metų, nedidelis teleskopas pirmą kartą atvėrė mūsų akims ir svajonėms didelę ir pilną paslapčių Visatą. Vaikai sužinojo apie žvaigždžių atsiradimą, teleskopo struktūrą, apie Žemės ir Visatos istorijos raidą nuo seniausių laikų, apie mokslininkus astronomus.7-12 klasių mokiniai stebėdami filmą ,,Astronomija. 10 žingsnių per dangų”. sužinojo apie žvaigždžių ir žvaigždynų padėtį danguje, žvaigždynų struktūrą, Saulės sistemos sandarą, Galileo ir Koperniko atradimus.

___________________________________________________________________________

„DIDŽIOJI PELĖDA“  atskrido į Skaistgirį

          Jau nemažai metų Joniškio  „Aušros“ gimnazija organizuoja jaunųjų matematikų komandines varžybas,kuriose matematikos žinias, įgūdžius ir sumanumą demonstruoja vyresniųjų klasių mokiniai. Komanda  - nugalėtoja apdovanojama pereinamuoju prizu –„ DIDŽIĄJA PELĖDA“, kuri iki kitų varžybų puikuojasi  nugalėtojų mokykloje.                                                             Šiais metais šios varžybos vyko lapkričio 28 dieną. Jose dalyvavo Joniškio rajono mokyklų komandos, svečių komandos iš Akmenės ir Pakruojo rajonų.  Džiugu, kad šių metų  11-12 klasių komandinių matematikos varžybų nugalėtojais tapo Skaistgirio vidurinės mokyklos komanda, ir „DIDŽIOJI PELĖDA“,  iki šiol vis pasilikdavusi pas varžybų šeimininkus, pakėlė sparnus ir nutūpė mūsų mokyklos matematikos kabinete.   Didžiuojamės  12-os klasės mokiniais Simu Adomaičiu, Ramute Stonyte, Simona Valentaite bei  11-okais Martynu Rudžiu ir Airimu Vasiliūnu, kurie  sudarė nugalėtojų komandą. Gaila, kad į komandą netilpo kiti matematikai  gabūs ir stropūs mokiniai, o jų tikrai yra. 

    ___________________________________________________________________________

Meninio skaitymo konkursas

        Gruodžio 4 dieną mokykloje vyko Meninio skaitymo konkursas. 5 - 8 klasių grupėje I- ą vietą laimėjo Kęstutis Šiaučiūnas, II- ą Urtė Kvyklytė, III- ą Armandas Lukoševičius. 9 - 12 klasių grupėje nugalėtoja pripažinta Laura Leimontaitė, II-a vieta - Ramutei Stonytei, III- Simonai Valentaitei. Pirmų vietų laimėtojai atstovaus mokyklai rajoniniame Meninio skaitymo konkurse.

___________________________________________________________________________

Advento  rytmetis

           Gruodžio 3d. Skaistgirio pradinėje mokykloje vyko Advento  rytmetis. Etnografinio būrelio mokiniai pynė Advento vainiką, pasakojo iš ko pinamas vainikas ir ką reiškia kiekviena sudėtinė vainiko dalis. Tikybos mokytojas K. Mitrikas paruošė mokinius, kurie papasakojo apie žvakių reikšmes. Mergaitės, paruoštos mokytojos R. Eidukienės pagiedojo Kalėdines giesmeles, pamokė Advento žaidimų

___________________________________________________________________________

Mokymai jaunimui – naudinga patirtis jaunoms organizacijoms

Lapkričio 30-gruodžio 1 dienomis svečių namuose ,,Šiaurės vartai“ vyko Joniškio rajono savivaldybės  administracijos Kultūros ir viešųjų ryšių skyriaus organizuoti mokymai, skirti šiemet susikūrusių, naujai susibūrusių jaunimo organizacijų ir neformalių grupių nariams. Plačiau

_____________________________________________________________________ 

Konkursas „Geriausia EKOIDĖJA“

        Lapkričio 29 dieną mūsų mokyklos 11 klasės komanda dalyvavo respublikinio konkurso „Geriausia EKOIDĖJA“ finaliniame renginyje, kuris vyko  Vazgaikiemyje, Prienų rajone. Visi komandos nariai ir mokytoja R. Vaineikytė buvo apdovanoti kvietimais į Europos parką.

_________________________________________________________________________

Protų mūšis Joniškio ,, Aušros‘‘ gimnazijoje

        Lapkričio 25 dieną Joniškio ,,Aušros‘‘ gimnazijoje vyko protų mūšis moksleiviams. Mūsų mokyklos komanda, kurią sudarė 11-12 klasių mokiniai Austėja Baranauskaitė,  Dovilė Bačėninaitė, Viktorija Macytė, Airimas Vasiliūnas, Simas Adomaitis, Deividas Vaitekūnas,  Martynas Rudis užėmė antrąją vietą ir į mokyklą parsivežė puikų  prizą.

__________________________________________________________________________

Viktorina - protmūšis ,,Antibiotikai  ir ne tik...“

     Lapkričio 25 dieną 10 valandą mūsų mokykloje vyko viktorina - protmūšis ,,Antibiotikai  ir ne tik...“. Renginį organizavo Joniškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistės L. Martinaitienė ir V. Mingailienė bei mokyklos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė R. Goštautienė.

 

_________________________________________________________________________

Ne kiekvienas didelis darbas yra geras, bet kiekvienas geras darbas yra didelis. (Demostenas)

       Tėvų komitetas lapkričio 28 dieną 17 valandą nuoširdžiai kviečia į mokykloje organizuojamą vakarą. Vakaro metu Jūs galėsite materialine auka prisidėti prie mokinių spintelėms renkamų lėšų. Kviečiame visus, kurie nori įdomiai ir prasmingai praleisti vakarą bendraminčių būryje.

__________________________________________________________________________

Ekopera mokykloje

         Lapkričio 18 d. į mokyklą atkeliavo Ekopera! Tai muzikinis vizualinis kūrinys, kuris suprantama muzikos, poezijos, teatro, vaizdų, dokumentikos pagalba mokinius supažindino su chemikalų naudojimu kasdieniniuose produktuose ir jų poveikiu aplinkai, genetiškai modifikuotų organizmų naudojimo poveikiu, energijos išteklių taupymu ir klimato kaita, didėjančiu atliekų kiekiu, gamtos išteklių eikvojimu, žmogaus sąmoningumu gamtos atžvilgiu ir kitomis ekologinėmis temomis. Ekoperoje dalyvavo 7-12 klasių mokiniai, kurie pamatė ir išgirdo, kaip ekologiją supranta bendraamžiai kitose šalyse ir kaip su ekologija susidūrė mūsų šalies populiariausi žmonės.

 ___________________________________________________________________________

   Tolerancijos dienos paminėjimas.

      Kaip  ir kiekvienais metais Skaistgirio vidurinės mokyklos mokiniai prisijungė prie Tarptautinės istorinio teisingumo komisijos jau vienuoliktus metus inicijuojamos Tarptautinės Tolerancijos dienos paminėjimo. Pilietinės iniciatyvos  tikslas išsiaiškinti bei prisiminti žodžio Tolerancija reikšmę, aptarti, ar mes gyvename tolerantiškoje visuomenėje, ar tolerancija vyrauja vienas kito atžvilgiu, kokius netolerancijos ar tolerancijos pavyzdžius mokiniai prisimena.     Šiemet Tarptautinę Tolerancijos dieną pasitikome su pačių pagamintais Tolerancijos gėlių žiedais.  Šią iniciatyvą mokykloje organizavo Mokinių Taryba – buvo  pasiūlyta mokiniams nupiešti, pasiūti, pagaminti iš įvairių medžiagų gėles. Kiekviena klasė gamino įvairias  Tolerancijos gėles ir jomis papuošė mokyklą.

_________________________________________________________________________________

Literatūros ir muzikos valanda ,,Donelaičio skaitymai“

        Lapkričio 5d. Skaistgirio vidurinėje mokykloje vyko literatūros ir muzikos valanda ,,Donelaičio skaitymai“, skirta Kristijono Donelaičio 300-osioms gimimo metinėms. Į renginį atvyko grupė svečių: literatūrologas dr. Regimantas Tamošaitis, poetai Birutė Grašytė, Antanas Šimkus, dainininkas Danielius Sadauskas, kompozitorė ir atlikėja  Jūratė Baltramiejūnaitė. Renginyje svečiai pasidalijo mintimis apie savo santykį su Donelaičiu, apie tai, ką jis šiandien turėtų reikšti kiekvienam lietuviui ir visai Lietuvai.

________________________________________________________________________________ 

Konkursas „Geriausia EKOIDĖJA“

       Lapkričio 6 d. mokykloje vyko respublikinio konkurso „Geriausia EKOIDĖJA“ atrankinis turas. Mūsų mokyklos 11 klasės komanda iškovojo teisę dalyvauti lapkričio 29 d. vyksiančiame finaliniame renginyje Vilniuje. Komandai pasiruošti konkurse padėjo mokytojos R. Vaineikytė ir R. Kralikauskienė.

 

________________________________________________________________________________

 

Sėkmingai įgyvendintas projektas

„Joniškio rajono savivaldybės Skaistgirio vidurinės mokyklos modernizavimas“

       Joniškio r. Skaistgirio vidurinė mokykla sėkmingai įgyvendino projektą „Joniškio rajono savivaldybės Skaistgirio vidurinės mokyklos modernizavimas“ (projekto kodas Nr.VP3-3.4-ŪM-04-R-61-030) pagal Sanglaudos skatinimo veiksmų programos 3 prioriteto „Aplinka ir darnus vystymasis“ įgyvendinimo VP3-3.4-ŪM-04-R priemonę „Viešosios paskirties pastatų renovavimas regioniniu lygiu“. Plačiau

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Skaistgirio vidurinė mokykla 2014 m.